LILY hydromasážní vana, 120x70x39cm, Attraction Hydro, chrom 57006
LILY hydromasážní vana, 120x70x39cm, Attraction Hydro, chrom 57006
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-25111.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 120x70x39 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 150.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 32.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729057086 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Omnires Y termostatický sprchový systém pro vestavěnou instalaci, matná bílá SYSYT05WM
expedice do 14 dnů18 365 Kč
Deante BORO CLINIC umyvadlová baterie s otočným ramínkem, chrom BMO_026C
expedice do 12 dnů1 035 Kč
Sprchová baterie SAT Fusion včetně podomítkového tělesa matná černá SATBSFU210KPCC
expedice do 4 dnů2 390 Kč
RAV SLEZÁK SEINA Baterie umyvadlová/bidetová s kovovou sprchou - černá matná SE946.5/1CMAT
expedice do 7 dnů4 852 Kč
Při platbě předem pouze 4 497 Kč

