CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Active Hydro-Air, černá 60840
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Active Hydro-Air, černá 60840
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73836.102.2030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729069713 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
47 076 Kč
Při platbě předem pouze 45 434 Kč
29 412 Kč
Při platbě předem pouze 28 386 Kč
43 241 Kč
Při platbě předem pouze 41 732 Kč
67 312 Kč
Při platbě předem pouze 64 964 Kč

