CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Attraction Hydro, chrom 60824
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Attraction Hydro, chrom 60824
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73836.100.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079491 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mereo Lima sprchový kout, 120x90x190 cm, zasunovací dveře a pevný díl, L/P, CK85433K
expedice do 7 dnů13 851 Kč
Při platbě předem pouze 13 082 Kč
Mexen Lunar T sprchový kout s levým výklopným mechanismem 90 x 120 cm, průhledný, zlatý - 834T-090-120-50-00-L
expedice do 10 dnů13 657 Kč
16 466 Kč
Při platbě předem pouze 15 462 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-H T s pravými panty 90 x 120 cm, průhledný, chrom - 8A5T-090-120-01-00-P
expedice do 10 dnů10 797 Kč

