LATUS vanová baterie do podlahy, černá mat 1102-10B
LATUS vanová baterie do podlahy, černá mat 1102-10B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Výška | 1095 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943232 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
GINKO vanová baterie do podlahy, černá mat 1101-21B
expedice do 7 dnů18 309 Kč
Při platbě předem pouze 17 032 Kč
29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021VG
na objednávku48 741 Kč
Při platbě předem pouze 45 769 Kč
42 389 Kč
Při platbě předem pouze 39 432 Kč
SPY vanová baterie do podlahy, zlato PY21/17
na objednávku41 013 Kč
Při platbě předem pouze 38 152 Kč
39 967 Kč
Při platbě předem pouze 37 530 Kč

