ULTRASAN dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT019V
ULTRASAN dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT019V
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019V |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990557 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
6 962 Kč
Při platbě předem pouze 6 537 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

