ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpust , černá mat/chrom UT007TBC
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpust , černá mat/chrom UT007TBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 323 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0990 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989988 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04C
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, černá mat/chrom UT007VBC
expedice do 7 dnů7 503 Kč
Při platbě předem pouze 7 045 Kč
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice černá mat PY07/15
expedice do 7 dnů9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč

