KVANTA umyvadlo, litý mramor, 50x40cm, bílá KV050
KVANTA umyvadlo, litý mramor, 50x40cm, bílá KV050
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KV050 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956140 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, černá mat SM012B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
AQUA umývátko 50,5x25cm, litý mramor, bílá 10053
expedice do 7 dnů2 821 Kč
Při platbě předem pouze 2 624 Kč
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, bílá SM012
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
THALIE 50 keramické umyvadlo nábytkové 50x46cm, bílá TH11050
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč

