KUBE X keramické umyvadlo na desku, průměr 45cm, cenere mat 942717
KUBE X keramické umyvadlo na desku, průměr 45cm, cenere mat 942717
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942717 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x13 cm |
| Průměr | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010341 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, cenere mat PVC17
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96829009
na objednávku10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, bílá ExtraGlaze 9430111
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

