KUBE X keramické umyvadlo na desku, průměr 45cm, blush mat 942724
KUBE X keramické umyvadlo na desku, průměr 45cm, blush mat 942724
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942724 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x13 cm |
| Průměr | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350055 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | červená/růžová |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96829311
na objednávku6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč

