KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, ghiaccio mat 945815
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, ghiaccio mat 945815
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945815 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014288 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94319009
na objednávku10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč

