KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, cenere mat 945817
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, cenere mat 945817
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945817 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012574 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, cenere mat PVC17
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč

