KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94229111
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94229111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94229111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937829647 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94239026
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
na objednávku18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč


