NUBES keramické umyvadlo na desku 80x40cm, cenere mat 904017
NUBES keramické umyvadlo na desku 80x40cm, cenere mat 904017
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-904017 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x14x40 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729351021 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, cenere mat PVC17
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 9623211
expedice do 7 dnů10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
SAND keramické umyvadlo 120x50 cm, 2 OTVORY, bílá ExtraGlaze 9024211
expedice do 7 dnů13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč

