KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94319109
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94319109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94319109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010112 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deante Magnetic dřezová baterie s flex výtokem a připojení filtru kartáč ocel BRM_F75M
expedice do 12 dnů7 177 Kč
Dřezová baterie Grohe Blue Home s vytahovací sprškou supersteel 31541DC0
expedice do 4 dnů59 866 Kč


