KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, tortora mat 945805
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, tortora mat 945805
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945805 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014264 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | hnědá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, černá UPK350B
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
ECO PELLE koš na prádlo 47x60x30cm, krémová 2463CR
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

