KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9454311
KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9454311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9454311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160974 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč


