KUBE X keramické umývátko 40x23cm, broušená spodní hrana, pravé/levé, bílá mat 94849009
KUBE X keramické umývátko 40x23cm, broušená spodní hrana, pravé/levé, bílá mat 94849009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94849009 |
Dostupnost:
na objednávku
- Pravo/levá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
- Standardně dodáváno bez otvoru pro baterii. Otvor je předpřipraven a v případě potřeby stačí vyklepnout glazuru.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x12x23 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 7.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010259 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
7 690 Kč
2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč


