NUBES keramické umyvadlo na desku 40x35cm, ghiaccio mat 978515
NUBES keramické umyvadlo na desku 40x35cm, ghiaccio mat 978515
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-978515 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x35 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019955 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč

