KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, černá mat 94249126
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, černá mat 94249126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94249126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167461 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
na objednávku18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč


