KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, bílá mat 9423109
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, bílá mat 9423109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9423109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937819259 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
56 846 Kč
Při platbě předem pouze 54 863 Kč
83 059 Kč
Při platbě předem pouze 80 161 Kč
51 316 Kč
Při platbě předem pouze 49 526 Kč
62 015 Kč
Při platbě předem pouze 59 851 Kč


