KUBE X bidet závěsný 36x50cm, černá mat 9464126
KUBE X bidet závěsný 36x50cm, černá mat 9464126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9464126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x50 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 18.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018125 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA bidet závěsný, 36x55cm, ghiaccio mat 8865115
na objednávku14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč
PURA bidet závěsný 36x50cm, bílá mat 8864109
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
PURA bidet závěsný, 36x55cm, agave mat 8865104
na objednávku14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč

