Koupelnový set WAVE 80, bílá/dub rover KSET-048 KSET-048
Koupelnový set WAVE 80, bílá/dub rover KSET-048 KSET-048
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-048 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1600 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 25.20 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2520 lm |
| Výbava | Osvětlení, Oboustranná zrcadlová dvířka, Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 74.2800 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953293 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
PIRENEI dávkovač mýdla 110 ml, mléčné sklo, chrom PI8113
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 667 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany, chrom 3311
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
30 455 Kč
Při platbě předem pouze 28 598 Kč


