Koupelnový set LATUS IV 50,5, dub stříbrný KSET-080 KSET-080
Koupelnový set LATUS IV 50,5, dub stříbrný KSET-080 KSET-080
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-080 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 505 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 20.1180 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913954115 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
X-ROUND dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom XR103
expedice do 7 dnů1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Koupelnový set WAVE 80, bílá/dub rover KSET-048 KSET-048
na objednávku40 541 Kč
Při platbě předem pouze 38 069 Kč
Koupelnový set SITIA 80, bílá mat KSET-033 KSET-033
na objednávku31 242 Kč
Při platbě předem pouze 29 337 Kč
Koupelnový set NIRONA 85, dub mocca KSET-062 KSET-062
na objednávku19 926 Kč
Při platbě předem pouze 18 711 Kč
Koupelnový set FILENA 120, bílá mat KSET-061 KSET-061
na objednávku34 719 Kč
Při platbě předem pouze 32 602 Kč


