Koupelnový set LATUS X 40, dub mocca KSET-076 KSET-076
Koupelnový set LATUS X 40, dub mocca KSET-076 KSET-076
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-076 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 400 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 19.6250 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913954078 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Cenově zvýhodněný závěsný WC set Alca do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOASW9
expedice do 4 dnů8 795 Kč
CERANO - WC kombi Hugo, Rimless + Slim/UF sedátko - spodní/zadní odpad - černá matná - 63,5x35,5 cm
expedice do 7 dnů8 490 Kč
Cenově zvýhodněný závěsný WC set SAT do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Infinitio SIKOSSIN21
expedice do 4 dnů9 117 Kč


