KIRKÉ WHITE stojánková bidetová baterie s výpustí, bílá páčka, zlato KI03BZ
KIRKÉ WHITE stojánková bidetová baterie s výpustí, bílá páčka, zlato KI03BZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03BZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 182 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844935 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UT003VG
expedice do 7 dnů5 896 Kč
Při platbě předem pouze 5 536 Kč
4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
VERSI stojánková bidetová baterie, bronz RV003/18
expedice do 7 dnů7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UT003G
expedice do 7 dnů5 650 Kč
Při platbě předem pouze 5 305 Kč

