BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, bronz BB003/18
BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, bronz BB003/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936289 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 086 Kč
Ocelový radiátor Mexen Flat CF21 500x500, boč. přip., 504 W, antracit W421F-050-050-66
na objednávku3 086 Kč
5 784 Kč

