KIRKÉ WHITE stojánková bidetová baterie s výpustí, bílá páčka, chrom KI03BC
KIRKÉ WHITE stojánková bidetová baterie s výpustí, bílá páčka, chrom KI03BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 182 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838910 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 109 Kč
Při platbě předem pouze 4 797 Kč
ULTRATAP stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom UT003T
expedice do 7 dnů3 567 Kč
Při platbě předem pouze 3 349 Kč
ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom 3181
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč

