KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, chrom KI15BC
KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, chrom KI15BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| EAN | 8590913839030 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 1.9900 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ESPADA nástěnná dřezová baterie, chrom ES15
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, zlato KI15BZ
na objednávku4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

