ANTEA nástěnná baterie, chrom 3061
ANTEA nástěnná baterie, chrom 3061
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002266 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, zlato KI15BZ
na objednávku4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

