ANTEA nástěnná baterie, zlato 3065Z
ANTEA nástěnná baterie, zlato 3065Z
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3065Z |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859120 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící rohová vana Mexen Mia levá 140 x 75 cm, bílá, přepad v barvě gun metal - 52691407500L-95
expedice do 10 dnů17 232 Kč
Volně stojící rohová vana Mexen Mia, pravá, 160 x 75 cm, bílá, přepad kartáčovaná měď - 52691607500P-65
expedice do 10 dnů19 019 Kč
Volně stojící rohová vana Mexen Mia levá 140 x 75 cm, bílá/černá, bílý přepad - 52691407575L-20
expedice do 10 dnů17 589 Kč

