KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato KI42Z
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato KI42Z
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42Z |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844898 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ANTEA hlavová sprcha, průměr 200mm, zlato SOF2005
na objednávku6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Omnires Filtrační patrona Dafi D1 pro systém FLOW COMFORT F.FR.FIL.D1.SYS.F
expedice do 14 dnů728 Kč

