ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UT042VB
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UT042VB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991295 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 625 Kč
Při platbě předem pouze 4 343 Kč
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 1101-41
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
3 403 Kč
Při platbě předem pouze 3 196 Kč
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UT042TB
expedice do 7 dnů4 748 Kč
Při platbě předem pouze 4 458 Kč

