KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838835 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držák sprchy s vyústěním, chrom 981R1 56439
expedice do 7 dnůDREAMART hlavová sprcha, průměr 208mm, nerez lesk SOF2000
expedice do 7 dnůNástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
expedice do 7 dnůDržák sprchy kulatý otočný, s vyústěním, chrom SUP4B
expedice do 7 dnůPodobné zboží
DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

