ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, černá mat UT044VB
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, černá mat UT044VB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044VB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991318 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz KI42B
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá mat XA42/14
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom XA62
expedice do 7 dnů2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč

