DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042
DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DREAMART |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Průtok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913863073 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 350mm, chrom BR351
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
DREAMART nástěnná výtoková hubice, chrom DA049
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
DREAMART hlavová sprcha, průměr 208mm, nerez lesk SOF2000
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Podobné zboží
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom BB042
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč

