ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042T
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042T
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989322 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, průměr 255mm, ABS/chrom/bílá SK151
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, chrom SG201
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč

