ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy , černá mat/zlato mat UT043VBG
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy , černá mat/zlato mat UT043VBG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043VBG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993824 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 078 Kč
Při platbě předem pouze 9 463 Kč
VERSI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat RV042/15
expedice do 7 dnů9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom UT041V
expedice do 7 dnů2 353 Kč
Při platbě předem pouze 2 210 Kč
FORATA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom FT042
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

