ULTRATAP nástěnná vanová baterie, černá mat/zlato mat UT010TBG
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, černá mat/zlato mat UT010TBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 268 mm |
| Hloubka | 192 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.6470 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990298 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ nástěnná vanová baterie, bronz KI10B
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
VIENNA nástěnná vanová baterie kompletní, chrom VO010
expedice do 7 dnů13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, chrom UT010
expedice do 7 dnů4 502 Kč
Při platbě předem pouze 4 227 Kč
CUBEMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UBC-CM010B
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč

