KIRKÉ nástěnná sprchová baterie, chrom KI11C
KIRKÉ nástěnná sprchová baterie, chrom KI11C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 164 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838798 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč

