ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011VBG
ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011VBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 262 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.8760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993695 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom LK11
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
ICONIC nástěnná sprchová baterie, zlato mat UBC-AF011GB
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
ULTRAMIX nástěnná sprchová baterie, chrom UT011
expedice do 7 dnů4 502 Kč
Při platbě předem pouze 4 227 Kč
ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, zlato mat UT011VG
expedice do 7 dnů8 151 Kč
Při platbě předem pouze 7 654 Kč

