KIRKÉ nástěnná baterie, bronz KI15B
KIRKÉ nástěnná baterie, bronz KI15B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838880 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, chrom KI15NC
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
ANTEA nástěnná baterie, horní ramínko, chrom/zlato 3362
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, chrom KI15BC
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

