ANTEA nástěnná baterie, bronz 3066
ANTEA nástěnná baterie, bronz 3066
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002280 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Mohlo by Vás zajímat
ESPADA nástěnná dřezová baterie, chrom ES15
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
ANTEA nástěnná baterie, horní ramínko, chrom/zlato 3362
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
KIRKÉ WHITE nástěnná baterie, bílá páčka, chrom KI15BC
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

