KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, zlato KI02KZ
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, zlato KI02KZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02KZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864414 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 862 Kč
expedice do 7 dnů
547 Kč
Při platbě předem pouze 518 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat 1102-72B
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004VBC
expedice do 7 dnů6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004BG
expedice do 7 dnů6 995 Kč
Při platbě předem pouze 6 568 Kč
ULTRAMIX tělo stojánkové umyvadlové baterie bez výpusti, chrom UT002-1
expedice do 7 dnů2 339 Kč
Při platbě předem pouze 2 176 Kč

