KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, zlato KI42KZ
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, zlato KI42KZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42KZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864568 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
533 Kč
Při platbě předem pouze 502 Kč
expedice do 7 dnů
424 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ANTEA držák sprchy s vyústěním, zlato 981R5 56442
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 759 Kč
Při platbě předem pouze 11 042 Kč
GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
3 551 Kč
Při platbě předem pouze 3 334 Kč
VERSI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz RV041/18
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč

