KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat KA41/15
KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat KA41/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875465 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat PY41/15
expedice do 7 dnů3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DALKEY obklad Mosaic Beige Satin 30x60 (1,8m2) DLK006
expedice do 7 dnů531 Kč
Při platbě předem pouze 509 Kč

