KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, chrom KI15NC
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, chrom KI15NC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15NC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.9900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931956 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, zlato KI15NZ
na objednávku4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, bronz KI15NB
na objednávku4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

