ANTEA nástěnná baterie, chrom/zlato 3062
ANTEA nástěnná baterie, chrom/zlato 3062
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3062 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002273 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, bronz KI15NB
na objednávku4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, chrom KI15NC
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, zlato KI15NZ
na objednávku4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč

