AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 70x46cm, bílá
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 70x46cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x12x46 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972447 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
4 059 Kč
Při platbě předem pouze 3 776 Kč
AGOS umývátko, litý mramor, 80x22cm, levé/pravé, bílá AS080
expedice do 7 dnů3 406 Kč
Při platbě předem pouze 3 168 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 80x46cm, bílá
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč

