ICONIC stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UBC-AF003GB
ICONIC stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UBC-AF003GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 157 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| EAN | 8590913961625 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
Mohlo by Vás zajímat

