ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UT003B
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UT003B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988042 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč

